زیباییها شگفت انگیز شده است ،نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر یادتون نره! 

بقیه درادامه ی مطلب

این تصویر در سال ۱۹۹۲ ایجاد شده است. اگر دقت کنید عین همین تصویر در آثار باستانی اینکاها در امریکا دیده می شود.واقعا باور نکردنی است !!!! طول این تصویر ۱۳۰متر و عرض آن ۴۰ متر است !!!!!
مکان در گراسدورف آلمان می باشد
ویلتشایر - انگلستان سال ۱۹۹۵
نکته جالب در این تصویر این است که برای اولین بار این تصاویر در مزرعه کلزا ( گیاه روغنی زرد رنگ ) ایجاد شد.اینجا همان مکانی است که سال قبل،در مزرعه گندم، تصویر ایجاد شد !!!! صاحب زمین از ترس نیروهای شیطانی تصمیم گرفت دیگر گندم نکارد !!!! و در سال بعد گیاه کلزا کاشت ،ولی باز هم تصویر ایجاد شد !!! صاحب بدبخت، زمین مزرعه خود را به نازل ترین قیمت فروخت و فرار کرد !!!!این تصویر که در کنار قلعه باستانی بوربوری انگلستان در سال ۱۹۹۸ ایجاد شد ،دانشمندان را به شگفتی واداشت.
در پایین تصویر؛شما علامتی را می بینید که در پاسارگاد !!!! و درکنار سنگ نبشته های هخامنشی کشیده شده است !!!!!!!!
حال توجه دانشمندان به این نکته معطوف گردیده است که سنگ نبشته های باستانی هخامنشیان حاوی پیام هایی فرازمینی بوده است !!!!!در مورد این تصویر چیزی نمی گویم.
فقط می گویم ۱۰۰۰۰ متر مربع !!!!!!! آیا به نظر شما با تکنولوژی ما، می توان تصویری به این وسعت،آن هم در یونجه زار و تنها در عرض ۱۰ دقیقه ایجاد کرد !!!!!!!!!!

منبع:goftarnama.com

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 24 خرداد 1389    | توسط: گاگول 1    | طبقه بندی: عجایب، عکس های گرفته شده از موجودات فرازمینی،     | نظرات()