در ایالات متحده مبحث و علمی بوجود آمده برای بررسی مشاهدات یوفوها اسم این علم یوفولوژی است و در این موارد تحقیق میکند
1.رویت بشقاب پرنده
تا بحال بیش از ۴ میلیون گزارش (اعم از موثق یا غیر موثق - رسمی یا غیر رسمی) از سرتاسر جهان در مورد مشاهد ه اشیای پرنده و درخشنده ی عجیبی که مانورهای بسیار اعجاب انگیزی انجام میدهند ثبت شده است. بیشتر این اشیا به علت مدور بودن به بشقاب پرنده معروفند. و بیشتر دانشمدان و مردم بر این باورند که انها تحت هدایت هوشمندانه ی موجوداتی غیر انسان هستند که سالهاست کره زمین را مورد بازدید قرار داده اند.

نظر یادتون نره! 

بقیه در ادامه ی مطلب

 

۲. دوایر گندم:

اشکال پیچیده و منظم هندسی که در مقیاسهای بزرگ در مرازع صاف و یکدست گندم یا ذرت بوجود میایند. این اشکال بصورت دایره های کوچک که بطور چرخشی روی هم خم میشوند بوجود میایند که اگر از بالا و فاصله ی زیاد به انها بنگریم شکلهای بسیار عظیم و پیچیده و زیبای هندسی را میبینیم. این اشکال گاه انچنان پیچیده اند که کشیدن انها حتی بر روی کاغذ نیز با اشتباه همراه است. حال انکه این اشکال طی مدت کمی از شب روی مزارع گندم انهم بدون اطلاع صاحبان مزارع بوجود میاید. دانشمندان عقیده دارند که موجودات فرازمینی با این کارشان سعی در اتتقال اطلاعات و دادن پیام به دانشمندان زمین هستند.
۳.ربودن انسانها :
همه ساله در اقصی نقاط جهان گزارشاتی مبنی بر ربوده شدن انسانها طی مدت زمانی مشخص و سپس پیدا شدن انهادر منطقه ای دیگر منتشر میشود. گمشدگان اکثرا فراموش میکنند که چه اتفاقی برای انها افتاده است. (حافظه شان پاک شده است) اما تمامی انها در حین هیپنوتیزم و خواب مغناطیسی به یاد می اورند که چه بر سرشان امده. جالب اینجاست که با توجه به فاصله ی زیاد ربوده شدگان از همدیگر(از قاره های مختلف و نژادها و فرهنگهای مختلف) همه انها یک چیز را یا چیزهای شبیه به هم را تعریف میکنند : موجوداتی کوچک و مهربان با توانایی تله پاتی با چشمهای مورب و سر بزرگ روی انها ازمایشاتی انجام میدهند .
 4.ربودن حیوانات :
گزارشات جالب در مورد چگونگی ربوده شدن حیوانات و یافت شدن جسد انها بیابان در حالی که علایمی روی بدنشان است که نشاندهنده ی ازمایشات مخصوص و عجیب با تکنولوژی بسیار بالا میباشد. گاهی هم فلزاتی در بدن انها یافت میشود که در کره ی زمین یافت نمیشوند. و نیز جسدشان دارای تشعشعات رادیو اکتیو است.
5.کتب باستانی و معماهای تمدنهای باستانی و اثار شگفت انگیزشان مثل اهرام مصر - خطوط نازکا - و افسانه های بسیار جالب (با نکات ظریف علمی)‌در مورد خدایان باستان...

۶. اظهارات دانشمدان معتبر - فضانوردان - خلبانان - سیاسیون مبنی بر مشاهده و همکاری بعضی از فرازمینی ها با انسانها و همچنین ادعای بعضی از افراد در مورد داشتن ارتباط با فرازمینی ها و ارائه ی مدارک جالب توسط انها مانند بیلی مایر.

۷. بررسی حوادث مربوط به سقوط یوفو ها و تاثیر انها بر پیشرفت علوم انسانی - پایگاه های سری در امریکا برای تحقیق 

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 23 اردیبهشت 1389    | توسط: گاگول 1    | طبقه بندی: عجایب،     | نظرات()