دانشمندان روسی، بقایای یك سفینه فضایی را یافته‌اند كه ساخته دست بشر نیست.
به گزارش سرویس بین‌الملل «بازتاب»، یوری لافبن، پژوهشگر روسی و رییس موزه «شهاب‌سنگ تونگوسكا و اجسام فضایی»، از كشف دو میله فلزی سنگین توسط تیم تحقیقاتی خود خبر داد كه مدعی است، ساخته دست بشر نیست.
روزنامه «الشرق‌الاوسط» ـ چاپ لندن ـ با اعلام این خبر افزود: این دو میله در نزدیكی روستای «واناوارا» كشف شده است؛ یكی از این میله‌ها در عمق 5/1 متری و در میان جسمی یافت شده كه متعلق به یك ستاره دنباله‌دار بوده و میله دوم نیز در میان آهن قراضه‌های موجود در نزدیكی ریل راه‌آهن پیدا شده است.

نظر یادتون نره! 

بقیه در ادامه ی مطلب

پیش از این نیز روس‌ها در سال 1908 ادعا كرده بودند كه در محل سقوط شهاب‌سنگ «تونگوسكا» در سیبری بقایای یك سفینه فضایی را یافته‌اند كه ساخته دست بشر نیست.
ساكنان نزدیك به محل سقوط این شهاب‌سنگ، این منطقه را بدیمن می‌دانند، اما آنچه كه موضوع را جدی‌تر می‌سازد، این است كه دانشمندان نیز وجود برخی چیزهای بدیمن در این محل را نفی نمی‌كنند، به گونه‌ای كه برخی از این دانشمندان می‌گویند، در یكی از مناطق نزدیك به محل مذكور در سیبری، عقربه‌های ساعت كندتر حركت می‌كند و این پدیده ناشناخته‌ای است كه هنوز مطالعه و بررسی نشده است. مورد عجیب دیگر در این محل، مشاهده اشباحی است
كه به صورت آشكار حركت می‌كنند.

دانشمندان مذكور تصریح كردند، آنان با چشمان خود دیده‌اند، افرادی كه از این محل عبور می‌كنند، به محض رسیدن به محل مورد نظر، نامرئی می‌شوند و نمی‌توان آنان را دید.

.: یکی از دانشمندان روسی می‌افزاید:

ساكنان محلی این منطقه تأكید می‌كردند كه آنان پس از جنگ جهانی دوم، در اعماق رودخانه تونگوسكا، یك‌سری قطعات فلزی صیقلی یافته‌اند كه دارای اشکال هندسی منظمی بوده و از ماده سیاه‌رنگ عجیبی ساخته شده است. سپس ما به رغم آنكه از آن زمان تاكنون، طبیعت دچار تغییرات بسیاری شده است، با این حال آغاز به جستجو كردیم و سرانجام یكی از این قطعات را یافتیم كه شكل و رنگ آن با هر ماده خام دیگر فرق دارد.
دانشمندان زمین‌شناسی گمان می‌كنند كه
این ماده، متعلق به یك سفینه فضایی بوده كه ویژگی‌های مغناطیسی ندارد و قادر به تحمل گرمایی تا 3000 درجه و نیز تحمل برخورد با شهاب‌سنگ‌ها است.
این منطقه كه قطعه مذكور در آن یافت شده و حدود 25 كیلومترمربع مساحت دارد، دارای ویژگی‌های خاص و استثنایی است. انسان در این منطقه نمی‌تواند بایستد، چون احساس می‌كند حلقه‌ای سر او را می‌فشارد. در این منطقه قانون حرارتی نیز صادق نیست، چراكه در روز دمای حرارت هوا به 30 درجه بالای صفر و در شب به 7 درجه زیر صفر می‌رسد، به گونه‌ای كه آب یخ می‌زند. سطح پرتوافكنی نیز در این منطقه نسبت به دیگر مناطق 12 الی 15 درصد كمتر از میزان طبیعی‌اش است.
این دانشمند روسی معتقد است، سفینه فضایی منهدم‌شده، از روی زمین بلند شده است.
وی می‌افزاید: این سفینه در 30 ژوئن سال 1908، یعنی زمانی كه انسان هنوز سفینه فضایی نداشت برای منهدم كردن یك ستاره دنباله‌دار 200 میلیون تنی بلند شده و آن را در فضای سیبری منهدم كرده، به این ترتیب حیات بشر را نجات داده است.
لافبن در پایان می‌پرسد: آیا این مخلوقات غیربشری خودشان را فدای انسان كرده‌اند؟؟
گفتنی است، عكس‌های گرفته‌شده از محل این انفجار 8 حفره بزرگ را نشان می‌دهد و مقادیر متنابهی نیز اریدیوم ـ كه یك ماده فضایی است ـ در این محل كشف شده است

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 اردیبهشت 1389    | توسط: گاگول 1    | طبقه بندی: باستانی، موجودات فرازمینی دستگیر شده، عجایب، افراد مرتبط با موجودات فرازمینی، ملاقات های نزدیک،     | نظرات()