مشاهدات نیل ارمسترانگ و ادوین الدرین اولین انسانهایی كه پا بر كره ماه نهادند :
طبق اظهارات نیل ارمسترانگ موجودات پیشرفته فرازمینی دارای پایگاههایی در كره ماه هستند و وقتی این فضانوردان برای اولین بار به كره ماه رفتند فرازمینیها هشدارهایی مبنی بر ترك ماه به انهادادند. این
فضانوردان مدت كوتاهی پس از فرود تاریخی خود بر سطح ماه در 21 جولای 1969 بشقابهای پرنده ای را مشاهده كردند. همچنین طبق اظهارات یكی از كارمندان ناسا بنام اتو بایندر وی مكالماتی را به شرح زیر توسط دستگاههای گیرنده رادیویی وی اچ اف خود دریافت كرد كه بین فضانوردان اپولو و مركز فرماندهی در جریان بود:
ناسا: انجا چه میبینید؟ (مركز كنترل خطاب به اپولو11)
اپولو11:اینها خیلی بزرگند قربان! بسیار عظیم الجثه! خدای من باور نمیكنید!من به شما میگویم كه سفاین فضایی دیگری نیز بیرون ماه هستند. انها دورتر از دهانه اتشفشان ماه در یك ردیف قرار دارند.

نظر یادتون نره! 
بقیه در ادامه ی مطلب

پروفسوری معروف كه نخواست نامش فاش شود در جریان یك سمپوزیوم ناسا مصاحبه ای كوتاه با نیل ارمسترانگ داشته كه بخشی از ان بشرح زیر است :
پروفسور:واقعا چه اتفاقی در جریان پرواز اپولو11 رخ داد؟
ارمسترانگ: باور كردنی نبود. البته ما همیشه میدانستیم كه امكان برخورد با بیگانگان فضایی وجود دارد.
پروفسور:منظورتان از اینكه به شما هشدار داده شده چیست؟

ارمسترانگ:نمیتوانم وارد جزئیات شوم.تنها به همین اكتفا میكنم كه انها از هر لحاظ بر ما برتری دارند. اكنون هیچ شكی در مورد وجود پایگاه در ماه وجود ندارد.
پروفسور:اما ناسا بعد ها پروازهای دیگری را نیز به ماه داشته است.
ارمسترانگ:طبیعتا! اما ناسا در همان زمان متعهد شده بود كه ازایجاد هر گونه هراس در میان مردم زمین خودداری كند و سفرهای بعدی تنها یك رفت و برگشت كوتاه بود.

 

جالب است بدانید ارمسترانگ خبری را به مركز كنترل مخابره نمود مبنی بر این كه پس از فرود كپسول فضایی در ماه انها دو شئ عجیب و بزرگ در حال مراقبت از انها بودند. این بخش از گزارش كه ان زمان بطور مستقیم برای مردم جهان پخش میشد سانسور گردید و نتها ایستگاههای معدودی در سراسر دنیا ان را رد یابی كردند. فضا نوردان از این اشیا عكسها و فیلمهای جالبی نیز گرفتند كه بعضی از انها فاش شده اند.

 

                                               

.: مشاهدات سرهنگ گوردون كوپر:
سرهنگ گوردون كوپر كه یكی از معتقد ترین افراد به وجود بشقاب پرنده هاست یكی از فضانوردان فضاپیمای مركوری و اخرین امریكایی كه به تنهایی در فضا راه پیمایی كرد در15 می 1963 توسط كپسول مركوری به فضا پرتاب شد. قرار بود وی 22 مدار را دور كره زمین طی كند.
در جریان طی اخرین مدار سرهنگ گوردون كوپر طی تماسی با مركز رهگیری سفینه در موچه آ (استرالیا) اعلام نمود كه یك شئ درخشان برنگ سبز را كه بسرعت از جلو به كپسول وی نزدیك میشود مشاهده میكند. این شئ توسط رادار مركز رهگیری نیز رد یابی شد.
وقتی سفینه فرود امد به كلیه گزارشگران تذكر داده شد كه از پرسیدن هر گونه سوال راجع به بشقاب پرنده بطور جدی خودداری كنند.
ده سال پیش از ان نیز كوپر در جریان هدایت یك فروند بر فراز اسمان المان غربی یك شئ متالیك
Sabre F-68 جت دیسكی شكل را مشاهده نمود كه قادر بود سریعتر از هرجنگنده ای در ان زمان پرواز كند و مانور های اعجاب انگیزی انجام دهد.
وی در یك مصاحبه ویدیویی چنین میگوید :

طی سالهای متمادی من با یك راز زندگی كرده ام! رازی كه در قلب تمامی فضانوردان وجود دارد. اكنون میتوانم فاش كنم كه هر روز در اكریكا رادارهای ما قادر به ثبت اشیا پرنده ناشناخته ای هستند كه ماهیت انها برای ما نامشخص است....

 

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 16 آذر 1388    | توسط: گاگول 1    | طبقه بندی: افراد مرتبط با موجودات فرازمینی، عجایب، ملاقات های نزدیک،     | نظرات()