سلام

اول از همه بگم امروز تولدمه

تولدم مبارک!!!!!!

خوب میریم سر موضوع

ایر ان و اخبار بشقاب پر نده ها:

ایرنا : 26 فروردین 1383 برابر با 14 آوریل2004


یك شی نورانی بار دیگر سه شنبه شب در ارتفاع پائین در ضلع جنوبی شهر گنبدكاووس دیده شد.

نظر یادتون نره! 

بقیه در ادامه ی مطلب

به گفته منابع مردمی ، این شی از ساعت 20 تا22 و30 دقیقه در آسمان ظاهر شده و رنگ هاى مختلف از خود انعكاس می داد. این شی نورانی ، كم كم در آسمان ناپدید شد. دوشنبه شب نیز یك شی نورانی در ارتفاع پایین در ضلع جنوبی شهر گنبدكاووس مشاهده شده بود. "ایرنا" گزارش داده بود كه این شی به مدت 90 تا120 دقیقه در آسمان ظاهر شده و رنگ هاى مختلف از خود انعكاس می داد. از این شی نورانی ، دو نور جدا شده و كم كم در آسمان ناپدید شد»

25 و 26 فروردین ماه 1383

خبرگزاریها خبر مشاهده شی ناشناس نورانی را در آسمان مشكین شهر و اردبیل دادند بلافاصله صدا و سیما تصاویری كه توسط یك دوربین آماتوری از این اجرام تهیه شده بود منتشر ساخت و بدین ترتیب موج جدید آغاز شد خبرگزاری ایرنا در كمتر از 72 ساعت بیش از 6 خبر از رویت این اجرام در آسمان شهرهای مختلف ایران از مشكین شهر و اردبیل گرفته تا گنبد كاووس و تبریز و اراك و اشنویه و سنندج و ... منتشر كرد.

تاریخ انتشار گزارش :31 اگوست 1977

ساعت 12:30 نیمه شب روز 19 سپتامبر سال 1976 تلفنهایی از منطقه شمیرانات به نیروی هوایی ارتش ایران زده می شود و طی آن گزارش رویت یك شی پرنده ناشناس در افق شمالی گزار ش می شود. دقایقی بعد برج مراقبت فرودگاه مهرآباد تهران حضور این جرم را در رادار خود تایید می كند و بلافاصله یك فروند هواپیمای شكاری به تعقیب آن بر می خیزد با نزدیك شدن هواپیما به این جرم سیستم رادیویی هواپیما از كار می افتد و جنگنده دوم به هوا بر میخیزد اما او نیز نمی تواند علی رغم مانورهای پیچیده پروازی به او نزدیك شود در پایان تعداد این اشیا از یك مورد به سه مورد افزایش یافته و سپس ناپدید می شوند.

نوشته شده در تاریخ جمعه 10 مهر 1388    | توسط: گاگول 1    | طبقه بندی: ملاقات های نزدیک،     | نظرات()