تاریخ و اجسام اسمانی

یکی از پدیده هائی که بسیاری از انسانها با شک و تردید به ان مینگرند حکایت بشقاب پرنده هاست . ایا براستی حیات در کرات دیگر وجود دارد.؟ ایا در تاریخ باستانی و گذشته های دور کسی این شئی پرنده را که به بشقاب پرنده یا UFO مشهور است مشاهده کرده .؟ یا این داستانی است که انسان عصر امروز انرا ساخته تا مثل همیشه از کنار این موضوعات پول دراورد.؟ من گوشه ای از حوادث تاریخی را برای شما نقل میکنم و انگاه شما به تصاویری که یکی متعلق به 1550 سال و دیگری متعلق به بیش از 750 سال پیش است نگاه کنید . از این تصاویر چه چیز را نتیجه میگیرید . نقاش چه چیز را دیده و چه پیامی را میخواسته است منعکس کند .؟

نظر یادتون نره! 

بقیه در ادامه ی مطلب

1500 سال قبل از میلاد : تاتموس سوم دوایر پلید و نا ارام درخشانی را در پهنه اسمان نظاره می کند .329 سال قبل از میلاد : : اسکندر مقدونی اعلام می کند که هنگامی که لشگریان وی در حال عبور از رودخانه جاکارتس بودند دو شی پرنده در اسمان ظاهر شده و چندین بار به سمت لشگریانش حمله بردند به طوری که باعث رم کردن اسب ها و فیل ها و متواری شدن سربازان گردیدند. و سربازان تا روز بعد از عبور از رودخانه منصرف گشتند . انها این حادثه را حادثه ای شیطانی که باعث شکستشان خواهد شد پنداشتند . این مطلب در اکثر کتب تاریخ یکی از حادثه های مهم تلقی شد .170 سال قبل از میلاد : ناوگانی تماشایی از کشتی های پرنده در اسمان لانوپیوم مشاهده گردیدند .


99 سال قبل از میلاد : که لیویوس تروسو مشغول خواندن اعلامیه جنگ در ابتدای شروع جنگ ایتالیا بود صدای عظیمی از اسمان شنیده شد و کره ای از اتش در اسمان شمالی در قلمرو اسپولتوم ظاهر می شود که رنگ طلایی دارد . به نظر می رسد که بزرگ تر شده و از زمین به سمت اسمان می رود. درخشندگی اش طوری است که خورشید را تحت الشعاع خود قرار می دهد. پس از ان به سمت مشرق رفته و ناپدید می شود .80 میلادی : هنگامی که امپراتور روم اگریکولا در سفر اسکاتلند بود در شبی زمستانی شعله های عجیبی در اسمان بر فراز جنگل کالدون مشاهده می کند. تمام اسمان روشن شده بود و زمانی که هوا صاف بود یک کشتی اسمانی هر شب با سرعتی زیاد در اسمان پرواز می کرد .398 میلادی : چیزی شبیه به کره ای سوزان که شمشیری از ان خارج شده بود بر فراز اسمان شهر بیزانس مشاهده شد. به نظر می رسید که این جسم پرنده از بالاترین نقطه اسمان زمین را لمس می کرد. چیزی که تا کنون دیده نشده .

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 27 خرداد 1388    | توسط: گاگول 1    | طبقه بندی: ملاقات های نزدیک،     | نظرات()